خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

رحیم صلاح زهی به عنوان شهردار جدید شهر بمپور منصوب شد

  طی حکمی از طرف استاندار سیستان و بلوچستان و با پیشنهاد اعضای شورای اسلامی شهر بمپور رحیم صلاح زهی به عنوان شهردار جدید این شهر منصوب شد.

  به عنوان شهردار جدید بمپور منصوب شد" class="alignright" />

  به گزارش خبرنگار بلوچ پرس،متن کامل این حکم که نسخه ای از آن به پایگاه خبری و اطلاع رسانی بلوچ پرس ارسال شده است به شرح ذیل می باشد:

  جناب آقای رحیم صلاح زهی

  سلام علیکم

  در اجرای تبصره ۳ ذیل بند یک ماده ۷۱ قانون تشکیلات،وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵ با اصلاحات بعدی،با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر بمپور به موجب این حکم جنابعالی به سمت شهردار بمپور منصوب می شوید.

  امیدوارم با اتکال به خداوند منان،با در نظر گرفتن عدالت در رسیدگی و مراقبت در انضباط مالی،مطالعه و بهره گیری از همه ظرفیت ها در جلب مشارکت مردمی و تعامل با شورای اسلامی شهر و تقویت سازمانهای مردم نهاد در جهت بهبود وضعیت شهری با ایجاد منابع مالی پایدار و نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید کوشا و موفق باشید.

  علی اوسط هاشمی

  استاندار سیستان و بلوچستان

  لازم به ذکر است رحیم صلاح زهی در دوره سوم شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نماینده شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استانهای کشور مشغول به خدمت بود.


  این مطلب تا کنون 21 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : اسلامی ,شورای ,صلاح ,رحیم ,سیستان ,بلوچستان ,شورای اسلامی ,رحیم صلاح ,شوراهای اسلامی ,استاندار سیستان ,
  رحیم صلاح زهی به عنوان شهردار جدید شهر بمپور منصوب شد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر